♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

Chat a zdarma zoznamka pre Čechov a Slovákov - Zoznamenie cez internet - SK - Inzeraty -

OTÁZKY/ODPOVEDE (FAQ) :

Čo je to “chat” ?
PROXIMEETY.SK je k dispozícii pre
Registrácia je povinná, aby ostali len tí motivovaní
Naša filozofia
Aký je náš cieľ
Množstvo funkcii
Poznať a rešpektovať pravidlá na PROXIMEETY.SK 
Kto môže vidieť vaše fotky?
Zoznamovanie sa na PROXIMEETY.SK vždy bezpečné!
Ako zvýšiť vašu šancu na zoznámenie?
Rady, ako zostať opatrní

Bezpečné a anonymné chatovanie
So zoznamkou je to jednoduchšie
Úspešné zoznámenie


OTÁZKY/ODPOVEDE (FAQ) :

Čo je to “chat” ?

Chat je aplikácia, ktorá umožňuje viacerým užívateľom internetu komunikovať pomocou informatického rozhrania, teda programu alebo webovej stránky, na ktorej sa v reálnom čase zobrazujú správy a na ktoré môže odpovedať jeden alebo viacerí užívatelia.
Chat PROXIMEETY.SK je dostupný z ktoréhokoľvek počítača a funguje 24h denne medzi členmi, ktorí sú v rovnakom čase pripojení na Internet (napríklad v kancelárii alebo doma), kdekoľvek na svete.

PROXIMEETY.SK je k dispozícii pre:

Zapísať sa môže každá osoba nad 18 rokov, ktorá súhlasí s pravidlami a všeobecnými podmienkami pre užívanie a členstvo.

Registrácia je povinná, aby ostali len tí motivovaní:

Zápis na naše stránky je jednoduchý a rýchly. Samotný zápis je prvým krokom pri výbere členov, pretože odradí užívateľov, ktorým chýba skutočná motivácia a naopak ostanú len tí, ktorí majú seriózny záujem o zoznámenie.

Naša filozofia :

Naše stránky vám umožnia vytvoriť si seriózne a obohacujúce vzťahy so zaujímavými sympatickými ľuďmi, s ktorými si máte čo povedať.
Dôležité informácie:
- PROXIMEETY.SK nie sú erotické stránky, ale stránky určené pre širokú verejnosť,
- Neobsahujú falošné užívateľské profily, hostesky, podvody, ale skutočné zoznamovacie inzeràty,
- Naši moderátori uskutočňujú prísne kontroly (všetky inzeràty a všetky fotografie sú manuálne potvrdzované),
- Našim členom neustále ponúkame nové funkcie a vylepšenia,
- Ponúkame anonymné, rýchle a bezpečné kontakty,
- Naše stránky sú bezplatné,
- Naše stránky neobsahujú spamy.

Aký je náš cieľ?

- Pomáhať našim členom pri hľadaní priateľstva,
- Pomáhať našim členom pri hľadaní partnera.

Množstvo funkcii...

- VLASTNÁ ODKAZOVÁ SLUŹBA ,
- CHAT,
- Vyhľadávanie podľa prezývky alebo podľa kritérií (pohlavie, vek, bydlisko, atď.)
- Kompletné spravovanie vášho profilu (písaný inzeràt, foto inzeràt a video inzeràt...)
- A množstvo iných funkcii...

Poznať a rešpektovať pravidlá na PROXIMEETY.SK 

- Naše zoznamovacie stránky zakazujú svojim členom šíriť akúkoľvek nelegálnu alebo nepravdivú informáciu.
- Každý člen má právo na prístup k svojim údajom a ich opravu.
- Na stránke s Vašim profilom alebo vo Vašom inzeràte nie je potrebné a je navyše zakázané uvádzať svoje kontaktné údaje (meno, e-mail, adresu alebo číslo telefónu). Tieto osobné informácie budú systematicky odstraňované našimi moderátormi.
- Je zakázané uvádzať vyjadrenia, ktoré by mohli byť interpretované ako hrozba alebo sexuálne obťažovanie. Rušivé prvky budú z našej databázy systematicky odstraňované. Malá rada nakoniec: buďte zdvorilí.

Kto môže vidieť vaše fotky?

Napríklad: zapísaní heterosexuálni páni vidia len fotky zapísaných heterosexuálnych dám; a naopak zapísané heterosexuálne dámy vidia len fotografie heterosexuálnych pánskych členov.
Heterosexuálni páni nemajú možnosť vidieť fotografie iných heterosexuálnych mužov a to istí platí pre dámy.
Avšak ak ste pri zápise  označili políčko "hľadám muža a ženu" (oboje), budete mať prístup k profilom členov, ktorí si pri svojom zápise zvolili rovnaký výber ako Vy. To znamená, že môžete komunikovať s osobami oboch pohlaví, (s tými, ktorí tak ako Vy,  označili políčko "hľadám muža a ženu"). Táto možnosť je určená hlavne tým, ktorí si želajú nadviazať na našich stránkach priateľské vzťahy.

Zoznamovanie sa na PROXIMEETY.SK vždy bezpečné!

- Po použití vždy zatvorte Internetový prehliadač,
- Pozorne si prečítajte všeobecné podmienky používania a členstva,
- Zachovajte vaše heslo v tajnosti a z času načas ho zmeňte.

Ako zvýšiť vašu šancu na zoznámenie?

- starostlivo vyplňte váš profil,
- buďte úprimný a otvorený,
- buďte zdvorilý,
- uverejnite svoje pravé fotky. Profily s fotografiami sú oveľa navštevovanejšie. Tvár na fotke musí byť dobre viditeľná. Na fotke musíte byť sám(a)!

Rady, ako zostať opatrní:


- Správajte sa zodpovedne: vo virtuálnom svete platí to isté čo v realite,  treba si zachovať súdnosť, človek si nevytvorí vážny vzťah za niekoľko minút.
- Zostaňte v anonymite: osoba, s ktorou chatujete vidí len Váš profil a fotografiu, to vám zaručuje anonymitu, až pokiaľ sa Vy sami nerozhodnete odhaliť vašu identitu. Nikdy neposkytujte osobné informácie už pri prvej vzájomnej výmene odkazov. Dôvera sa získava postupne, keď sa presvedčíte o úprimnosti a čestnosti. Nenechajte sa do ničoho nútiť, čatovanie vás k ničomu nezaväzuje...
- Ak od Vás bude niektorý člen požadovať peniaze, okamžite upozornite našu technickú podporu a signalizujte tento priestupok.
- Ak Vás iný užívateľ požiada, aby ste s ním diskutovali na iných stránkach alebo cez iný program, nezabudnite, že pokiaľ ostanete na PROXIMEETY.SK, nehrozí Vám, že Vám zašle vírus.
- Nepreskakujte etapy a vždy ostaňte obozretní, neuniknú vám tak podozrivé nejasnosti v odkazoch niektorých osôb. Ak Vás takéto správy obťažujú,  podozrivo sa vyhýbajú niektorým otázkam, ak cítite, že Vám užívateľ klame, alebo že sa jeho profil nezhoduje s jeho osobnosťou,  najlepšie je komunikáciu hneď ukončiť! Mimochodom, členov, s ktorými si už neželáte komunikovať, môžete zaradiť do čiernej listiny.
- Predtým ako sa s užívateľom skutočne stretnete : určite si od neho vypýtajte fotografiu a telefónne číslo... výzor a hlas sú cenné informácie, ktoré Vám umožnia urobiť si o danej osobe správny úsudok! Taktiež Vám radíme, aby ste si dohodli stretnutie na verejných a navštevovaných miestach. Postarajte sa, aby aspoň jedna blízka osoba vedela kde sa nachádzate; a pri stretnutí tak ako pri chate platí, "skúsenosť nabáda k opatrnosti ". Postarajte sa tiež o to, aby ste mali možnosť sami si zabezpečiť dopravu domov zo stretnutia.
Na Internete sa síce nájdu podvodníci, ale nezabúdajte, že tí sa nájdu všade; na diskotéke alebo aj vo vašom paneláku... Väčšina ľudí na nete je však našťastie úprimná...a čo sa nás týka, staráme sa o to, aby sme vylúčili všetky osoby, na ktoré sa iní užívatelia sťažovali.

Bezpečné a anonymné chatovanie:

- Vaše osobné heslo je PRÍSNE DÔVERNÉ a kryptované, aby sme Vám zaručili úplnú bezpečnosť. Jedine Vy máte prístup k spravovaniu Vášho profilu.
- Môžete si tiež vytvoriť "čiernu listinu" členov, s ktorými si už neželáte komunikovať (písať a prijímať správy). Náš tím môže eventuálne vylúčiť užívateľov, ktorí nerešpektujú naše všeobecné podmienky.
-Ak ste stratili svoje heslo, kliknite na "zabudli ste heslo?" (vedľa políčok identifikácia/heslo), automaticky Vám odošleme e-mail, obsahujúci heslo a to na e-mail, ktorý ste uviedli pri vašom zápise.

So zoznamkou je to jednoduchšie:

Ak bývate na dedine alebo v regióne kde nie je veľa ľudí vo vašom veku,  či vo veľkom meste kde ešte nikoho nepoznáte,  nie je ľahké prelomiť ľad a s niekým sa zoznámiť.
Navyše tradičné "rande" je niekedy stresujúce alebo nudné… Prečo by ste mali stráviť celý večer s cudzím človekom, ktorý sa Vám možno ani nebude páčiť?!

zoznámenie cez Internet prináša výhody modernej doby! V prvom rade je oveľa ľahšie komunikovať najskôr cez počítač ako hneď  "z očí do očí".
Po druhé, ak sa s niekým zoznámite vďaka našim stránkam, na Vašom "rande" budete uvoľnenejší, pretože už budete mať viacero informácii o danej osobe (fotku, opis, informácie z predchádzajúcich chatov...), a už na začiatku budete vedieť  či máte nejaké spoločné záujmy alebo povahu, proste, že si s danou osobou máte čo povedať!

Úspešné zoznámenie:

V dnešnej dobe majú zoznamky veľký úspech v Európe a všade na svete…
- PROXIMEETY.SK  Vám umožní vybrať si spomedzi zapísaných členov podľa presných kritérií (rodinná situácia, fyzické vlastnosti, profesionálna situácia, hobby, atď.) v našej databáze, a komunikovať priamo so zvolenými osobami. Zoznámenie cez Internet je modernejší a účinnejší spôsob ako stretnúť priamo toho SPRÁVNEHO PARTNERA.
- Nikde totiž nenájdete toľko nezadaných ľudí!
- Web neuberá ani na čare ani na pikantnosti zoznámenia...naopak, je prípravným a spúšťacím mechanizmom, aby vaše zoznámenie prebehlo čo najlepšie!
Skúste to a posúďte sami!

Chcem sa bezplatne zaregistrovať už teraz !

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

1486