♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov

Dovolenkové zvádzanie. Ako na to?

Dovolenka, relax, vybočenie zo stereotypu a ďaleké horizonty… musíte uznať, že niet lepšej kombinácie pre zoznamovanie. Máte dušu zvodcu-dobrodruha, nonšalantného gentlemana alebo jednoducho dovolenkára, pripraveného na nové stretnutia? Tu je niekoľko rád, ktoré si môžete pribaliť do kufra pred cestou na dovolenku.


Niekoľko základných pravidiel dovolenkového zvádzania

Aj keď ste v novom prostredí, ďaleko od každodenných starostí a máte chuť nerobiť nič iné, len si vychutnávať dovolenkové slasti, určite si nezabudnite zachovať zdravý úsudok a dobré spôsoby. V dovolenkovej atmosfére je určite oveľa ľahšie niekoho osloviť. Zvyčajná rezervovanosť ostala na pracovisku či v mieste bydliska, na letovisku je nálada veselá a uvoľnená, no ani tu nesmiete zabúdať na rešpekt a základné pravidlá slušnosti. Vaša taktnosť bude vašou výsadou a v oceáne neokrôchancov budete žiariť ako ostrov stability!
Ak sa následne skutočne rozhodnete vrhnúť sa do vĺn letnej lásky, ostaňte rozvážni: aj keď úplne nezavrhnete možnosť, že vaša letná idylka bude pokračovať aj po návrate do každodennej rutiny, je oveľa pravdepodobnejšie, že ostane len krásnym oživením dovolenky. Ak sa chcete vyhnúť zbytočnému sklamaniu a vychutnať si letnú lásku naplno, nezaťažujte ju zbytočne nadmernými očakávaniami. Budete sa tak môcť naplno oddať prítomnosti, bez zbytočných starostí o budúcnosť.photo : Simon Aubry

Kde sa najlepšie zoznamuje?

Môžete využiť náhodnú metódu, zatvorte oči, roztočte glóbus a ukážte prstom a miesto je vybraté…

My vám však radíme postupovať trošku racionálnejšie. Ak ste sa už definitívne rozhodli pre dovolenku v znamení letných lások, určite by ste si mali zvoliť miesta preslávené svojou uvoľnenou atmosférou. Nezabudnite napríklad, že moslimské krajiny majú oveľa iný prístup k láske a sexu ako my. Ak sa chcete oddať hedonizmu, vhodnou destináciou je napríklad juh Francúzska, či Španielsko.Krásne letné lásky môžu vzniknúť napríklad aj v kempingoch. Nenadarmo sa hovorí, že v kempingoch je dôležitá súdržnosť a pomoc medzi susedmi. Nemusíte sa však obzvlášť obmedzovať: dôležitý je pocit voľnosti a túžba po spoznávaní, či už je to na pláži alebo v múzeu, dôležité je, čo cítite vo vašom vnútri.
A teraz už len rezervujte letenky, overte si platnosť pasu a zbaľte si batožinu!

Zo zahraničných zdrojov
Preklad a úprava textu: E. Aubry

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

1486