♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

Partnery - rande - Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov

Desať nepriateľov šťastného partnerského spolužitia


Televízia

Televízia je vo vzťahu rozhodne nevítaným hosťom! Čomu by ste sa mali vyhýbať? Napríklad stolovaniu pred televíznymi novinami. Večerať v spoločnosti Ďurianovej či Švajdu je možno príjemné, ale určite nepomôže k prehĺbeniu vášho vzťahu. Navyše, ak každý večer strávite tak, že si pozriete film a unavení sa zvalíte do postele, neostane vám čas jeden na druhého. Riešenie? Jednoducho sa televízora zbaviť! Ak sa vám zdá toto riešenie príliš radikálne, skúste aspoň obmedziť sledovanie televízie na niekoľko večerov týždenne.


photo : Simon Aubry

Papuče

Ďalší negatívny dôsledok televízie: papučová kultúra. Čo keby ste namiesto pozerania televízie skúsili večeru v reštaurácii či kino ? Ak ste si práve pomysleli, že na tieto aktivity nemáte dostatok financií, čo tak skúsiť večernú prechádzku? Tá je predsa zadarmo!

Nadčasy

Prestaňte chodiť neskoro z práce! Nielenže sa tým oberáte o svoj voľný čas, ale navyše prichádzate unavení a nervózni, a to určite nie je príjemné pre Vášho partnera, ktorý sa na Vás tešil! Navyše, ak sa celý Váš život točí okolo práce, nebudete sa s partnerom vedieť o ničom inom rozprávať ani doma… Skúste sa teda vracať skôr a hlavne skúste prácu nechať pred dverami svojej domácnosti.

Otvorené dvere na WC

To, že s partnerom žijete v spoločnej domácnosti a že sa poznáte možno už celé roky neznamená, že sa môžete zanedbávať ! Prestaňte sa po byte premávať strapatí a v teplákoch… Vášpartner Vás síce má rád takého aký ste, ale prečo sa nesnažiť prejaviť v tom lepšom svetle? Ukážete mu tak, že jeho prítomnosť a ocenenie sú pre Vás dôležité!

Nevšímavosť

Ďalším nepriateľom vzťahu je ľahostajnosť k partnerovi. Nie je reč o darúvaní kvetov, či kupovaní darčekov. Ide len o to, aby ste si partnera/partnerku všímali. Neprehliadli nový účes či oblečenie. Nezabudnite pochváliť jeho(jej) eleganciu či pracovný úspech. Kompliment vždy poteší, ale iba ak je úprimný!

Prílišná žiarlivosť

Prestaňte partnera sledovať a zavaľovať ho otázkami. Fungujúci vzťah je totiž založený na vzájomnej dôvere. Ak partnera príliš podozrievate, riskujete, že ho Vy sami dotlačíte k nevere!

Sexuálna abstinencia

Sexuálny život je v partnerstve veľmi dôležitý. Je normálne, že po istom čase spolužitia už nie je taký vášnivý ako na začiatku, nesmie sa však vytratiť úplne! Treba v ňom zachovať iskru! Nájdite si čas na intimitu, vyskúšajte netradičné miesta či pozície...

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

1486