Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 |


25r.190cm.92kg som od Kezmarku Tmave vlasy,zelene oci

Pohodový rozvedený 33r. muž hladá kamarátku. ...všetko záleží od vzájomných sympatií. Mám rád prírodu,cestovanie, jar, masáže a veľa iného.


Myslim, ze som zodpovedný a príjemný muž hoci už vdovec, pracujúci VŠ, deti mi vyštudovali a osamostatnili sa a tak môžem ešte nájsť milú a šarmantnú ml. dámu na úrovni pre ďalší život a spoločné aktivity.

mám 47 rokov a už som si samoty užila dosť,keď tu nenájdem životného priateľa tak aspoň priateľa s ktorým by som si popísala...mám 4 deti z toho tri dospelé a jedna chodí na strednú...neznášam alkoholikov,fajčenie tolerujem

Som len uplne običajný človek, ktorý hladá v tomto ubehanom svete dobrú priaťeľku.

Niekto potrebuje v živote veľa..., niekto málo..., ja túžim spoznať Teba...nezadaného, inteligentného, sympatického muža, s ktorým sa budeme spolu smiať, plakať, prebúdzať, komunikovať, milovať,... žiť život...spolu, dlaň v dlani.

Ahoj, som normálny sympatický mladý chalan, ktorý sa rád zoznámi s milým, sympatickým dievčaťom.

Nehľadám si životného partnera, ale niekoho, kto rád píše, má dobré nápady, niečo videl a zažil a dokáže o tom zaujimavo rozprávať. Niekoho, kto nie je vzťahovačný ani nudný a je minimálne o krok predo mnou - aby som mala motiváciu ho dobehnúť.

Som Tomáš. Mám 28 rokov. Bývam v Košiciach. Pracujem ako masér v Košiciach. Som najlepší masér na svete. Touto cestou hľadám nejakú kočku, ľubovolného tvaru, veku so zmyslom na humor. Momentálne som slobodný. Moja budúca partnerka má byť sympatická, slobodná, plná elánu a humoru. Z krátka žena do života.


ahoj,

som jednoducha baba,najdem tu niekoho ako som ja?nejakeho dobeho kamosa?


Kazdy si je strojcom svojho stastia :-)))


uprimnost a otvorenost-co na srdci, to na jazyku- to je u mna alfa a omega, hoci sa to vacsine babam nepaci.
mojou laskou a zivotom je a aj bude zeleznica. Mam ukonceny Bc. stupen a teraz studujem Ing. stupen na ŽU, odbor-Kolajove vozidla, samozrejme. Hladam tu pravu, ktora ma bude podporovat aj v mojom zeleznicnom fanatizme a s ktorou budem stastny cely zivot. Neocakavm nic, co nemozem ponuknut aj ja.

Som slobodný solventný,nevyužitý.Hladámženu na krásne milovanie.nezáleží na veku ,váhe,natvojom vztahu k sexu však áno.


Rada chodím do prírody, na výlety,po hradoch a zámkoch, mám rada hudbu, rada tancujem, čítam. A hlavne rada robím na záhradke.

Som skoro 21-rocny chalan,ktory sa rad zoznami s clovekom,s ktorym si padnem do oka.
Dovod preco som sem napisal?
asi z nudy.

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a
w