Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 |


Zena , Vaha, nespokojna so sojim terajšim i minulym živtom,, osudom, stale sama, pri chorej osobe denne, velka rodina jej nerozumie, privotala by inych členov.........Ak by chcel nejaky partner s nou žoit a sjej dcerou spoločne, je tu možnost malej investricie do byvania, kde sa da spoločne natevalo žit, trenč.region.
Tak zaujímam sa o BDSM,... a podobne ak niekto niečo chce stačí napísať správu rada sa zoznámim :)

Ahojte, hladam niekoho na obcastne stretnutia cez webcam.Je to bezpecnejsie ako kondom ;)

Ak mas chut! Daj vediet.

Pekny den ;) XXX

ahoj, hladam si priatela, kamaráta, na vyplnenie spoločných volných chvíl.... muža ktorý nefajčí, nepije alkohol, má rád deti, muža spolahliveho, uprimného, s dobrým srdcom....

Som 49 rocna,slobodna,hladam spriaznenu dusu,dobreho priatela

hľadám spriaznenú dušu.
muža (nie blbca!) čo má odvahu nasledovať ma (nie naopak) v zahraničí. na Slovensku musí mať vyriešenú minulosť a chuť spolu s odvahou začať si budovať nový život mimo SR so mnou. ja mám vytvorené zázemie, od Teba očakávam, že sa naučíš reč a postupne sa aktívne zapojíš do života v mojom prostredí. preferujem aktívne typy, ktorí si nájdu spôsob, ako sa etablovať. len vážne a len pre tých, ktorí to myslia seriózne. preferujem absolventa VŠ, minimálne maturita a vyššie vzdelanie. abstinent. nefajčiar. pohodový typ. adaptabilný a flexibilný.


hľadám spriaznenú dušu.
chcem pomôcť úžasnej žene kráčať životom..


Ahojte hľadám si kamarátku na dopisovanie a neskôr aj na priateľstvo a stretávanie


V živote ťa veľa ľudí dostane na kolená. No ešte viac tých, ktorí ťa budú chcieť postaviť. Maj rád aj tých, ktorí ti ubližujú, lebo len vďaka nim spoznáš aj tých, ktorí ťa majú radi a záleží im na tebe. Nikdy sa nepozeraj na svet zo zlého uhla, lebo potom budeš aj ty ten zlý človek.


som taká aká som.....

Vždy,keď ma stretneš, pozdrav sa mi !! Vždy, keď sa nám stretnú pohľady, usmej sa na mňa !! Pokiaľ nemusíš, nekrič na mňa a nehádaj sa so mnou !! Keď mi chceš niečo povedať, povedz mi to !! Chceš ma objať ?? Objím ma !! Chceš ma pobozkať ?? Tak na čo čakáš ?! Jednoducho urob všetko, čo v danej chvíli môžeš !!....Prečo ?? Pretože nikdy nevieš, či ma nevidíš naposledy....
Charakteristika

Som úplne obyčajný muž vedľa ktorého by si prešla bez toho aby si si ma všimla. Ale ak sa pri mne pristavíš a dovolíš mi prísť bližšie budeš príjemne prekvapená.


príjemný,nekonfliktný ,skôr všestranný typ s vyriešenou minulosťou,hľadá príjemnú partnerku na harmonický vzťah.


. Som taky aky som a nechcem na sebe vela menit.viem sa prispôsobit a ale nedam sa ovladať.
Mam už niečo prežité a som realista,ale viem snivať a rad sny plniť.som rebel zo srdcom dieťaťa.
Mam prácu ktorá ma baví a naplňa.mam rad prirodu a neviem dlho spať.mojou hudbou je rock a punk rock.som nenáročný a jednoduchý chlap ktory hladá babu z dobrym srdiečkom ,takú ktorá vie pohladiť ,ale aj vytknúť ak sa jej niečo nepáči.neznášam pretvárku a faloš.mam jeden velký koníček a tym je druhovojnový airsoft.robim s drevom a vsetkym co ma nieco s nim spolocne.

tak hladam si holku na krasne a nezne chvile plne nehy.lebo len zena vie po com zena tuzi.cjcem objavit taje zenskeho tela.som bisex takze ak si aj lezbicka prosiiim ozvy sa mi.neskutocne dlho tuzim po zene ale este som ju nenasla.


Som obyčajný človek s úsmevom na tvári a s bolesťou v srdci, ale smiech a dobrá nálada mi nechýba

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a
w