Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

 

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |


som uplne normalny v pohode chalan:)))

Som normálny (staromódny, teda heterosexuálny) muž vo vyhnanstve...


No neviem: milá, veselá (no momentálne sklamaná), citlivá
Hľadám človeka ktorý ma bude mať rád takú aká som a bude pri mne stáť v dobrom i zlom. Nehľadám človeka, ktorý zbabelo uhne pri prvom probléme.


Jsem chudý a škaredý a hledám krásnou a bohatou ženu:-))Ale teď vážně,hledám ženu,které by se mnou bylo dobře a mně s ní.


Hladam pohodove dievca...


Naozaj neviem ako sám seba opísať... mňa treba spoznať, inak to nejde. Väčšinou si o mne ľudia na prvý pohľad myslia že som idiot.


no čo mám napísat o sebe som obyčajna ženka a mam rada dobry ludi..

čo o mne? som rozvedený "štastne"mam syna ktorého vidím málo a hladám to čo som zatial nenašiel...lásku


Som vegetarian a mozno tu stretnem vegetarianku...

Som: blond, vydatá, 1 dieťa, 41/170/63, mám veľmi rada psov, hlavne veľkých plemien, páčia sa mi svalnatí, najradšej holohlaví, svetlí chlapi, nekonfliktní humorom sršiaci ľudkovia, silné autá... občas zavítam do divadla a na koncerty vážnej hudby. Som viac a menej. Hľadám inteligentného, zodpovedného a pohodového spoločníka nad 180 cm a asi nad 40r., nefajčiara a nealkoholika, zamestnaného, na zimné lyžovačky, letné dovolenky pri mori, plávanie a možno i in-line korčuľovanie, s autom. A keď Ťa nájdem, budem chcieť určite viac...


Chcem sa s Tebou tajne túlať a robiť krásne bláznovstvá, chcem Ťa nosiť v sebe, v srdci svojho kráľovstvá, tak skús mi lásku dať a nikdy ma nesklamať.

Mám 28 rokov, podnikám a žijem v BB s 5-ročným synčekom, rada chodievam do prírody a rada sa učím, vzdelávam, čítam, starám sa o seba (duševne aj fyzicky), športujem, mám síce náročnú profesiu, ale rada si aj oddýchnem pri dobrej kávičke a turistike. Rada komunikujem a spoznávam človeka. Hľadám niekoho, kto príliš netára len o sebe, ale zaujíma sa aj o toho druhého, vie pochopiť jeho dobré či zlé nálady a byť mu oporou. A za to ponúkam to isté. Možno viac:)


Hľadám si vážny vzťah, partner by mal byť úprimný, milý a ohľaduplný vo veku od 21 do 30 rokov najlepšie zo Žiliny a okolia


Ahojte!Som normalny chlap a rad by som si nasiel lasku s ktorou by mi bolo krasne..momentalne pracujem v Belgicku ale domov chodim casto..


AHOJ SOM OBYCAJNI CHALAN KTORI NEFAJCI NEPIJE
A HLADA SI VAZNU ZNAMOST

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a
w