Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


kcel bi som niekoho spoznat neake mile a slušne dievča

HERE IS SOMETHING ABOUT ME...

My friends tell me they like me for my sensitivity, depth, sense of humor, and intelligence – at least according to them! But I’m not just an intellectual; I’m handy around the house and practical in my approach. I believe love means not only to give but also to be willing to receive. Kindness and tenderness mean a lot to me. My intention is to develop a healthy relationship – in the hope that it will deepen over time and become the life long friendship we call marriage.

I am a PhD student living in Washington DC, USA. I like to read, hike, swim, go to the mountains, listen to music, go to movies, or just enjoy meaningful conversation one on one. But I also love games like pool, soccer, board games and other things that involve a group – they are a great way to get to know one another.

For me life is about growing and learning about how we should relate to one another. It has to do with interdependence, with joy and suffering, with growing in goodness. Yet I am not interested in a woman who wants to make me the perfect man: love is not about perfection, it is about being with. I am looking for a woman who knows what love is. I hope I can offer what I’m looking for.

ABOUT MY MATCH...

Near the top of the list is a cheerful, active personality who enjoys life. Sense of humor does not hurt either. In one word: a companion. I am not looking for an independent individualist but an emotionally balanced person with a strong sense of togetherness. I think that means to encounter and to be encountered. I came to the US without knowing anyone here and not even knowing the language. I’m looking for someone with the same courage – who looks for how something could be possible, not for a reason not to do it.


Som rozvedená 36-ročná mamina s dvomi deťmi. Nemám rada klamstvo,faloš,pretvárku a neuznávam neveru,nakoľko ma ex manžel klamal a podvádzal. Som komunikatívna,veselá,úprimná,čistotná. Hladam životného partnera,ktorý je zodpovedný,úprimný,milý,čestný a túži po rodine a vzájomnej úcte a dovere.

uplne normalni hladaci normalne


Mám rád úprimnosť, otvorené srdce.

Dúfam,že konečne nájdem práve TEBA...

Osamely zivot straca na vyzname a zmysluplnosti...mne nastal cas, kedy je potrebne sa uz rozhliadnut a vratit sa spät do normalu...verim, ze moj zamer, ciel sa naplni a bude aj uzitocny...dakujem


Ahoj som z piestan mam 44 rokov a som mile dievca hladam muza na vazni vstach


Mám 28 rokov,som zo slovenska ale už pár rokov žijem v južných čechách.


Zdravim vas pekne chcel by som najst dobru kamaratku s dobrym srdieckom a casom sa uvidi co dalej...


Čawte som Oli,mám 26r,som od šiah,


rad trávim čas vonku ak počasie dovoluje :),
presúvam sa najradšej pešo a bicyklom.bohatý ani vyšportovaný niesom, milujem záhrady,jar leto a jeseň, zimu az tak nie, ale vie byt aj ta pekná.

a veľa, veľa iného ... :oD


Ahoj všem děvčatům, hledám jednu mezi 25 a 35, která nebude mít problém se ke mě nastěhovat a založit se mnou rodinu (přes to prostě vlak nejede).Mohla by být štíhlá, nekuřačka,trochu sportovkyně, děti nejsou problém. Na výšce , barvě vlasů, barvě očí fakt nezáleží. Více o mě v profilu :-) nejsem žádnej spisovatel abych se pořád opakoval. Péťa :-)


mám zmysel pre humor,mám rád cestovanie,turistiku,plávanie,zvieratá...


Tak som mladý, alebo sa tak ešte cítim ;-) a okrem toho šikovný, veselý proste mám rád zábavu každého druhu. Bavia ma rôzne veci či je to jazda na motorke, úprava motorky, prechádzky aj v prírode, hifi elektronika, rád počúvam hudbu rôzneho typu, pc, net, hviezdy. No a mám rád aj také malé domáce kutilstvo, práce okolo domu či v záhradke ved ako na dedine. A koho hladám? tak hlavne babu rozumnú skromnú s podobnými názormi na život, pozitívne naladenú, milujúcu život vo dvojici, babu ktorá mi dokáže dodať energiu a radosť do života...

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a
w