Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |

som mlady a pracou zaneprazdneny sportovec hladajuci obcasne povyrazenie si do spolocnosti s pripadne prijemme stravenym vecerom. Nehladam ziaden vazny vztah, len akusi chapavu zenu, ktora rada stravi zopar chvil v spolocnosti pri cajiku alebo mineralke. Alkohol a aj veskere zlozvyky su mi cudzie, cize pri pohariku debatovat nemienim, ale zato by som rad zbehol do fitka, zabehat si alebo sa len vyblaznit kdesi vonku. V skratke mam zaujem o zienku sympatickeho vzhladu, ktora sa nechce alebo nemoze viazat a zaroven si chce obcasne uzit, ci vyliat srdce. Plnsie tvary, ani vek u mna netvoria ziadnu prekazku :-)

Som vydatá, ale žijem v nefunkčnom vzťahu kôli deťom, ale už sa osamostatnili a preto by som rada spoznala niekoho s podobným osudom, kto má 50-60 rokov,je inteligentný, má kľudnú vyrovnanú povahu so zmyslom pre humor, má rád cestovanie, turistiku ,záhradníčenie.
Vylučuje sa cholerická a agresívna povaha, no proste taký normálny chlap do koča i do voza.


Som žena narodená v znamení barana, tvrdohlavá, samostatná, úprimná, milá ...Mám v sebe skoro všetky klady a zápory ,ktoré toto znamenie charakterizujú. Viem žiť bez muža, ale neviem žiť bez lásky.Potrebujem lásku muža,ktorý si ženu vie vážiť a vie ju úprimne milovať. Potrebujem partnerský vzťah,ktorý sa zakladá na vzájomnej úcte, láske a porozumení.Verím,že sa takýto muž pre mňa určite narodil a že mi dá o sebe vedieť.

rad by som sa zoznamil s niekym okolo 20 do 40 rokov .nezalezi ze odkial ja som momentalne v uk


Som normalna ,uprimna a vesela povaha ak taku hladas tak som tu


s jedným krídlom nepoletíš - s jednou rukou nezatlieskaš
a preto som tu :)


tá ktorá si rada popíše ozvi sa mne som ukecaný vtipný ... ja ťa čakam :-P


kcel bi som niekoho spoznat neake mile a slušne dievča

HERE IS SOMETHING ABOUT ME...

My friends tell me they like me for my sensitivity, depth, sense of humor, and intelligence – at least according to them! But I’m not just an intellectual; I’m handy around the house and practical in my approach. I believe love means not only to give but also to be willing to receive. Kindness and tenderness mean a lot to me. My intention is to develop a healthy relationship – in the hope that it will deepen over time and become the life long friendship we call marriage.

I am a PhD student living in Washington DC, USA. I like to read, hike, swim, go to the mountains, listen to music, go to movies, or just enjoy meaningful conversation one on one. But I also love games like pool, soccer, board games and other things that involve a group – they are a great way to get to know one another.

For me life is about growing and learning about how we should relate to one another. It has to do with interdependence, with joy and suffering, with growing in goodness. Yet I am not interested in a woman who wants to make me the perfect man: love is not about perfection, it is about being with. I am looking for a woman who knows what love is. I hope I can offer what I’m looking for.

ABOUT MY MATCH...

Near the top of the list is a cheerful, active personality who enjoys life. Sense of humor does not hurt either. In one word: a companion. I am not looking for an independent individualist but an emotionally balanced person with a strong sense of togetherness. I think that means to encounter and to be encountered. I came to the US without knowing anyone here and not even knowing the language. I’m looking for someone with the same courage – who looks for how something could be possible, not for a reason not to do it.


Som rozvedená 36-ročná mamina s dvomi deťmi. Nemám rada klamstvo,faloš,pretvárku a neuznávam neveru,nakoľko ma ex manžel klamal a podvádzal. Som komunikatívna,veselá,úprimná,čistotná. Hladam životného partnera,ktorý je zodpovedný,úprimný,milý,čestný a túži po rodine a vzájomnej úcte a dovere.

uplne normalni hladaci normalne


Mám rád úprimnosť, otvorené srdce.

Dúfam,že konečne nájdem práve TEBA...

Osamely zivot straca na vyzname a zmysluplnosti...mne nastal cas, kedy je potrebne sa uz rozhliadnut a vratit sa spät do normalu...verim, ze moj zamer, ciel sa naplni a bude aj uzitocny...dakujem

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a
w