Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

 

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Nájde sa skvelý, zábavný, perspektívny, múdry, sebavedomý, tolerantný športovec s dobrým vkusom na divadlo, literatúru, filmy a hudbu, ochotný cez víkend vymeniť pohodlie obývačky za prírodu a vybehnúť na túru, lyžovačku, k jazeru, do lesa či do hôr, občas tam zobrať aj naše deti a intenzívne prežívať spoločné chvíle? Niekto, kto potrebuje blízkosť, nehu, pochopenie, povzbudenie, intimitu od empatickej a milej ženy?  Bude ju ochraňovať, prekvapovať a híčkať, zahrnie ju pozornosťou a láskou. Niekto, kto zabudne na svoje ego a pohodlie a nebude do konca života hľadat ilúziu, ale premení reálnu šancu. Niekto, kto sa nebojí budovať korektný vzťah, niečo obetovať a niečo prijať, niekto, kto ma dosť odvahy i vášne. Veľmi som zvedavá, koľko mužov si trúfne. Tak čo, napíšeš práve ty?


Chcem spoznať ženu, ktorá si vie užiť pocity slasti a nehambí sa za to. Fantázií sa medze nekladú. Ak máš nevyslovenú predstavu o tom čo ťa vzrušuje tak ju musíme uskutočniť. Rád skúšam a zažívam nové veci. Chcem vytvoriť príjemné spomienky do života nie len sebe ale aj tebe.


Som normálny chalan a nikomu neprajem nič zle ide mi iba o to aby ten kto je so mnou sa cítil šťastne lebo ten kto ma pozná predsa vie že so mnou je vždy sranda.Som predsa sám sebou a viem dať ďalším ľuďom úsmev a to je v živote viac než dosť.

Život je príliš krátky aby sme každý deň robili to isté. Hľadám veselú a zábavnú ženu ktorá vie čo chce a vie čo nechce. Hľadám spoločníčku ktorú nebaví stereotyp, ktorá si chce život uži a nie na jednom mieste prežiť. Nehľadám trvalý vzťah, nehľadám nekonečnú lásku to už mám za sebou, hľadám zábavu, vzrušenie a dobrý sex, keď všetky naše problémy hodíme za hlavu a užijeme si ten krásny moment spojenia tiel a s jemným úsmevom sa vrátime na naše miesta a ak sa nám to bude páčiť zopakujeme si to zas :-)


Hladam si priatelku na stravenie spolocnych chvil na prechcadzky do prirody spolocne byciklovanie a casom moz nozno aj viacej. Mam rad cestovanie, cyklistiku a prechadzky v prirode

Som chápavý a pozorný chlap, niekedy mám problém sa vyjadriť. Chcem si nájsť proste ženu čo ma bude rešpektovať, podporovať a zároveň budeme tvoriť úspešný tým. Láska ako taká, príde až neskôr, keď to bude mať zmysel a hodnotu. Na omyli už čas nieje.
Urobím preto všetko, čo bude v mojich psychických a fyzických silách.


Dobrý deň hľadám si vážnu známosť.

Som mladá , pekná a nezadaná žena. Studentka. Mam rada zabavu a hladam muza so zmyslom pre humor a dobrodruzstvo. Viem byt aj velmi divoka ,nesputana a atraktivna. Zistis pri blizsom kontakte. Chcem aktívneho chlapa ktorý ma rad zvierata.


...ak túžiš po láske, tak nezostávaj sám....

som na voziku


Som už v dôchodku, ale vo veľmi dobrej kondícii. Rád športujem (bicyklovanie, stolný tenis, posilňovňa). Vraj na svoj vek nevyzerám. Venujem sa fotografovaniu a hudbe. Rád by som si tu našiel primeranú štíhlejšiu priateľku.

Nemám výhrady voči láske, tréma, rozpaky a strach sú pri nej iba na smiech. A konečne niečo nebude len o mne, ale aj o nej. Tak nejako si Ťa predstavujem. :-D


chcem sa zoznámiť so ženou príjemného vzhľadu, ktorá nechce už byť sama a chce ešte kultúrne, spoločensky žiť.


Kamaratku, priatelku, partnerku... kto vie? Sprava... stretko... iskra... a uvidime...


samota je zlá

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a