Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

 

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


Som rozvedena a touto cestou si hladam spriaznenu dusu a aj vztah .Hladam uprimneho s dobrym srdieckom ktory dokazes dat lasku a byt verny.


Som veselá, niekedy uletená, podľa kamarátok milá. Mám rada úprimných a čestných ľudí. Rada čítam a pozriem si dobrý film v kine. Rada pomáham druhým a som dobrá poslucháčka. Som trochu hanblivá.


VELMI KRATKE VLASY GASTANOVEJ FARBY, SYVOMODRE OCI, 172VYSKA, 36ROKOV, 142KG, SLOBODNA MATKA


Som krasna mlada moletka ktora hlada priatelku moletku mozno aj nieco viac...

Napis a dozvies sa


Medzi moje zaluby,patria turistika a cestovanie,pracujem,ako obchodny zastupca v UK a v domacnosti nemam ziadne zveiratka,preto si touto cestou hladam maciatko,ktore by som mohol rozmaznovat:-)Predovsetkym,hladam osobu s dobrym charakterom,uprimnym srdieckom a nealezi mi na kraske,ale na uprimnej laske!Pochadzam z Myjavy,no uz 10 rokov zijem vo Velkej Britani.Mam rad deti,tak ze,ak uz nejake mas,to nebude ziadnou prekazkou

hladam len prijatelstvo nudim sa to nikto nechce kecat ?

Som 46r r. nie vlastnou vinou rozvedeny, samostatny, pracujuci chlap, ktory si touto cestou hlada spriaznenu dusu a partnerku do dalsieho zivota.


Som Peter Ličko, hudobn skladatel a literát, amater teoretick fyzik a filozof.Dvakrát rozvedený, bezdetný /manželka nemohly mať deti/.Bývam vo velkom dome sám, mám slušný príjem Som velmi vytální až hyperaktvny, športujem,cvičím, plávem.Som velmi sexuálne založený, i ked žijem bez ženy iba pre umeleckú tvorivú prácu Som na internete.Túžim po láske, sex,trvalí vzťah, chcem mať vlastné dieťa. Partnerka može byť aj slobodná mamička s dievčatkom.Velmi túžim po žene s trvalým vzťahom. Peter - Petrík


Ak by si chcela viac omne vediet kludne napiš ak tu budem tak ti odpišem

Kráčať zvyšok života po boku milovaného človeka je veľkým darom od šťasteny. Snáď bude štedrá aj ku mne.


Ahoj neznámy. Dlho som uvažovala čo tu napísať, a či vôbec má podobný inzerát zmysel. Ale náhody sa dejú, a možno sa v texte nájdeš práve Ty. Myslím si, že spolu sa dá všetko zvládnuť. Človek len musí byť svedomitý a otvorený novým príležitostiam. Takže o mne: mám dojem že som mladý človek zo \"starej školy\", som spontánna, ochotná, obetavá, inteligentná a schopná načúvať. Avšak pri zoznamovaní sa, mám občas problém zo svojou plachosťou a to bude kameň úrazu. Dlho mi trvá kým začnem človeku dôverovať a o to viac ma otrasie ak dotyčný moju dôveru sklame. Preto hľadám kohosi podobného. Partnera, ktorý vie oceniť drobné radosti života, miluje psy tak ako ja, a má rád občas aj trocha intelektuálnejšiu zábavu ako vysedávanie v baroch a kluboch. Napr. pobyt v prírode a prechádzky, či trávenie voľného času priateľmi :) V podstate hľadám partnera neobyčajne obyčajného, milého, vtipného a priateľského, na príjemné zážitky i zdieľanie toho zlého. Lebo tak ako som neobyčajne - obyčajná ja, mal by byť neobyčajne - obyčajný aj ten pravý, ľavý, ten ktorý sa ozve ;-)

Rád by som sa zoznámil s niekým kto by mi bol blízkym človekom vo všetkých ohľadoch, uprednostňujem ženské pohlavie :-) resp. výhradne ženy :-). Aký som? Myslím, že normálny, ale teta, ktorú hľadám, teba som ešte nestretol. Si tu?

muž stredného veku ,športoveho zamerania,má rád zábavu,karavaning a cestovanie


Som žena, ktorá tu hľadá človeka, ktorý vie, čo je zmysel pre rodinu, vernosť a spoločná láska.

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a
w