Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

Chcel by si lepšie spoznať tohto člena alebo si s ním len pokecať?
Tak klikni sem a objav Proximeety...

Čakajú Ťa na Proximeety

Pages : | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |

Rada by som spoznala slušného, inteligentného a rodinne založeného muža, nefajčiara so záujmom o históriu, literatúru, umenie a hudbu.

Napísala som, že som slobodná - ale treba to upresniť: mám anulované manželstvo. Som veriaca, snažím sa žiť podľa svojej viery a to očakávam aj od muža. Život je často ťažký, ale verím, že ak sa stretnú 2 spriaznené duše, ide to všetko ľahšie...

Beátka z Brezna 166cm a 66kg som slobodná a mám rada zvieratá a deti.

Som vysoký 181 cm váhu mám primeranú svojej výške. Mám blond vlasy a modré oči. Mám rád prírodu. Som priateľský, komunikatívny a spoločenský. Ak som ťa zaujal neváhaj mi napísať. :)

hladam priatelku a lasku v jednej bytosti, pretoze samota je zla, mam rad uprimnost, neznasam falos a klamstva


ahoj ja som jozo hladam si zivotneho partnera zijem a pracujem v meste killarney ja mlady 38r.chalan dufam ze sa mi ty ozves papa

hladam dievca respektyve zenu ktora je chapava a tolerantna.vie dat lasku najavo.


Som telesne hendikepovana a hľadám si kamarátku, kamaráta.

Hľadam doveru istotu a oporu v rozumneho citliveho chapaveho a spoľahliveho muž vernej a povahy.


Aj tak neviem či sa mi vôbec oplatí vypisovať sem aký som, načo veď na pokeci si aj tak každý ako v reálnom nie imaginárnom virtuálnom svete urobí vlastnú mienku už aj len podľa úvodnej profilovej fotografie. Samozrejme každý je nejaký a tak to nikomu ani nemám len právo zazlievať. Nuž ako by som sa len prezentoval, opísal či pochválil? Hmm no tak ja by som seba charakterizoval ako introvertného človeka s bohatou fantáziou, sediaceho doma s vlastnými myšlienkami.Mám viacero záujmov ale určite k nim patrí šport.Milujem techno ako napr. dj tiesto smile Je to moja najobľúbenejšia hudba.Ako som spomínal mám rád hip hop,rep hlavne o laske techno a podobné hudba je premna relax ktora vie urobit dobru naladu ket som smutny nepijem alkohol, cigarety a drogy.Dávno som pochopil, že nie som svetlo a ani jeho zdroj .
Ale svetlo, pravda a poznanie tu je a na mnohých, tmavých miestach zasvietia,
keď ich tam odrazím.Vždy som neznášal školu a ona mňa ešte viac. Do školy som chodil len pre spoločnosť nie pre školu. To vôbec nie. Od jakživ som tam chodil len pre to že som mohol byť s priateľmi s ľuďmi ktorý mi rozumeli aj keď ich nebolo veľa. Mne rozumelo v živote len zopár ľudí. Na rozdiel odo mňa. Ja som sa snažil rozumieť všetkým. Pochopiť prečo robia to a ono prečo tak rozmýšľajú prečo to všetko robia. Ja som sa aspoň snažil pokým tí druhý sa nesnažili vôbec ma pochopiť. Okrem niektorých. Týmto im všetkým ďakujem aj keď ich nebolo veľa. Ďakujem. Tí druhy v mojom živote ma vždy videli len tak ako vyzerám navonok a ako sa správam. A to im stačilo na zaradenie človeka medzi tých a tých ľudí ale nikdy sa nesnažili ma spoznať. To vôbec nie. A niektorý ma zaradili hneď ani ma nevideli alebo sme sa videli len dve minúty.


Mám 57 rokov a som sama.Som moletka,vraj sympatická.Už ma nebaví samota.Hľadám niekoho na spoločný pokec a možno aj viac.Čas ukáže.Rada tancujem a bavím sa.Som nefajčiarka.,Bývam vo Zvolene.Ak sa niekto ozve budem len rada.

Takže čo napísať :D Tak teda záľuby hlavne aby tá zábava bola a žilo to :P , voľný čas trávim s kamarátmi a rodinkou čo sa dovoleniek týka more... to je moje :D Pracujem ako Operátor v nemenovanej firme do roboty chodiť treba .. :) mám aj malého psíka čivavúú a ako to teda vyjadriť hľadám druhú polovičku s ktorou si budem rozumieť a mať rád toť asi vše :)


priateľstvo , po viacerých sklamaniach čas ukáže aj niečo viac ak zvíťazia sympatie...


som uprimni zabavny

Hladam milavika s ktorym sa podelim o svoju lasku

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a
w