Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

Banskobystrický kra

Pages : | 1 | 2 |Som sam a hladam partnera do zivota,ostatok ak sa ozves.Som fajn, úprimný, milý, verný, milujem motorky. Hľadám dobrú kamarátku. Ak chceš niečo viac, napíš mi.Som v pohode chalan čo nemá šťastie na ženy a dúfam že tu takú nájdem ktorá ma bude Milovať takého aký somV mojom srdci je dostatok miesta pre obycajnu zenu, ktora rada komunikuje,spoznava novych ludi a necha si odo mna vycarovat usmev na tvari. Ja som muz (...)


Beátka z Brezna 166cm a 66kg som slobodná a mám rada zvieratá a deti.úprimná, milá, zábavná:))))
Dôvod registrácie - samota je zlá.Som rozvedený a hľadám si neznu bytosť na spoločne chvíle vo dvojici.Obcas treba aj zmenuMám rada šport, detičky, prechádzky. Rada trávim čas počúvaním hudby.
Najdôležitejšia vlastnosť u ľudí ktorých si vážim, je úprimn (...)Som mladý chalan z Banskej Bystrice a rád by som si tu s niekym popísal a prípadne aj zoznámil . Hľadam niekoho komunikativneho , seriozneho kt (...)


Príroda,zvieratá,ekológia,zdravý životný štýl...Hladam dobru priatelku,kamaratku,milenku. Momentalne som sam a dost sklamany tak v ramci vztahu aj opatrny. Nerad by som sa znova spalil....Som normalny chalan z Lučenca... ak si +-50 kilometrov odtial nevahaj a napis nic tym nestratis :)Opytaj sa ma .... :-)

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a