Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

Trnavský kraj

Pages : | 1 | 2 |M-m Ahoj hledám partnera a lásku.Tak nieco o mne ?
Sam seba tazko opisat ale tak myslim si ze som uplne obycajny chalan ako kazdy, nieje kazdy rovnaky to nieje nik.
Nepovysujem sa (...)ahojte hladám vážnú známosť ,ak som sinpaticky tak mi napíš,potom sa možeš dozvedieť viac o mne.


Mám 39, výšku len 130. Hľadám priateľa, ktoremu by nevadila taka výška.Hľadám, resp. sa rád zoznámim s človekom, ktorý rád trávi svoj čas aktívne a nie sám, najmä, ak k aktivite potrebuje druhého človeka, č (...)Som slobodný, bezdetný, 176 cm vysoký, 80 kilový, 50 ročný úprimný chlap, ktorý má rád pohodu, priateľov, dobré jedlo, patrím medzi vá (...)


Som Jarka, mám 31 rokov. Ak sa ti páči môj profil a máš záujem ma spoznať, kamarata


Som opustena slobodna mamicka,ktora hlada do zivota partnera,ktory by mi dokazal byt oporou milujucou polovickou a tiez zodpovednym,starostlivym rod (...)


Ahoj vo volnom case rad chodym do prirody ,precitam knihu, pozriem film ,obcas turistika, plavanie, cyklistika, hokej rad by som sa zoznamil zo zenou (...)


Mám 37, výšku len 130. Hľadám priateľa na vážne zoznámenie, ktorému by nevadila taká výška.Hladám si vztahHľadám milú, príjemnú, inteligentnú ženu na harmonický vzťah plný pekných momentov. Som komunikatívny, mám rád humor, rád si pozriem do (...)


Hľadám priateľa, pre ktorého slovo "rodina" ešte niečo znamená, niekoho, s kým môžem pokecať, niekoho, jednoducho niekoho, s kým sa budem (...)hľadám priateľa,ktorý chce byť ozajstným priateľom a neprestal veriť,že priateľstvo naozaj existuje...:-)


Som mladí ambiciózny muž Chcel by som stretnúť ženu s ktorou budem kráčať po zbytok môjho života.Dvom je vždy lepšie :)

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a