Tým. že pokračujete vo využívaní našich služieb, súčasne dávate súhlas s inštaláciou cookies, vďaka ktorým vám získate väčšie pohodlie, služby na mieru a reklamné akcie presne prispôsobené vašim záujmom.ZATVORIŤ

♥ Bezplatná zoznamka a chat pre Čechov a Slovákov ♥

Trenčiansky kraj

Pages : | 1 | 2 |Som obyčajný chalan, čo hľadá obyčajnú babu na trochu pokecu a časom sa uvidí.hladam si muza vo veku od 46 do 54 rokov na seriozny vazny vztah .som rozvedena vysporiadana minulost dospele deti vyleteli z hniezda ak hladas lasku (...)


Hladam kamaradku priatelku mozno viac vo veku 40-60rokov nie na robotu ale na radosti tohto zivota nikdy nie je neskoro .to nech posúdia druhý


mam 25 rokov hladam zenu s ktorou by sme si vedeli zivot trosku spestrit no samozrejme vsetko len diskretne ak sa tu taka najde tak budem rad ked napi (...)


Som uplne obycajny muz z obycajnou pracou, ale z neobycajne velkym srdcom. Neznasam falos,nerovnost,sikanu,povysovanie a klamstva. Som vesely,zodpoved (...)


hladam dievca respektyve zenu ktora je chapava a tolerantna.vie dat lasku najavo.Som telesne hendikepovana a hľadám si kamarátku, kamaráta.


Takže čo napísať :D Tak teda záľuby hlavne aby tá zábava bola a žilo to :P , voľný čas trávim s kamarátmi a rodinkou čo sa dovoleniek t (...)


Som študentom na vysokej škole a na tomto chate hľadám osobu s ktorou by som mohol riešiť jak svoje tak aj jej problémy a pokecať o
veciach (...)


Ži a nechaj žiť, nikdy nerob to, čo nechceš aby iní robili tebe.


Som silná......ale niekedy potrebujem niekoho kto by ma vzal za ruku a povedal : " neboj sa, všetko bude v poriadku ! "......


Ahoj volam sa Vladimír,rozhodol som sa tu prihlásiť lebo chcem najsť niekoho komu možem verit a dóverovať.Kto hladá nájde :-)


Ahoj
Som 37r.sympatický rozvedený chalan z TN. Hladám priatelku,časom možno viac.

REGISTRÁCIA ZDARMA
E-mailová adresa

Želaný login

Zvoľte si heslo

Si

hľadáš

Tvoj dátum narodenia


FacebookTwitter

a